Vejin Jel yorum nedenleri, tedavisi

Vejin Jel yorum Uzmanlar hemfikir: kimin tüyü sık sık saç yıkamak gerekirse her gün.Sık sık yumuşak, nötr bir şampuan kullanmak yeterli, sorunu aşmak için. Kepeği, birçok kez, çok yağlı kafa derisi neden olur. Eğer her gün yumuşak, aynı miktarda damıtılmış su ile seyreltilmiş şampuan ile hiç yıkadın saçlarını, sen-ebilmek azaltmak yağ kafa derisi saç, dökülmeye çok olacak.

Vejin Jel yorum veya dermatit?

Vejin Jel

Eğer normal şampuan çalışmıyor, geçiş korpaellenes versiyon. Şampuan kepek önleyici aktif madde, olarak sınıflandırılabilir. Aktif  Vejin Jel yorum madde bağlı olarak, şampuanlar farklı. Sülfür, selenyum ve çinko içeriği hızlı baskılayarak, hücre bölünmesi için kafa. Salisilik asit ve kükürt, onlar zayıflatmak bőrpikke kadar kolay yıkayın.

Bu hangi anti-bakteriyel aktif maddeler, azaltmak için kafa derisi, bakteriler, ve, bu nedenle, kirlenme riski. Reçine içeriği, yavaş büyüme hücreleri.Bu kepek veya dermatit, Güçlü kepek aslında bir cilt durumu, doktorlar seboreik dermatit denir. Bu yağ bezleri-deri iltihabı hangi ilaçlar tedavi. Dermatolog ziyaret edin, eğer aşağıdaki belirtiler:

kafa derisi tahriş,kalın bőrpikkelyek sıradan bir kepek şampuanı kullanıyorum, gerçi
sarı kérgesedés,kırmızı lekeler, özellikle saç ve boyun deri temas. Ağır vakalarda tedavi bir dermatolog, sorunun nedenini belirlemek için. Değil tedavi etmek, çünkü bir mantar neden olduğu bakterisidal ajanlar kepek.

Belki tar, cok inatçı durumlarda, reçine tabanlı bir sürümü önerilir. Kafa derisi içine ovuşturdu yıkandıktan sonra katran ve bırakın köpük, beş-on dakika işe gitmek için. Çoğu insan çok hızlı durulama kepek, böylece bu yararlı bir etkisi.

Eğer hala kaçıyorum tar, çünkü sence kötü kokuları, şaşıracaksınız, yeni çeşitleri daha yumuşak.Olma çok katıydı. Eğer formülü kepek mücadele, çok güçlü günlük kullanım için ve daha sonra alternatif bir normal şampuan.Varsa sarı saçları, iki kez düşünmek gerekir, önce reçine bazlı bir şampuan kullanın. Sık sık barnásan leke olabilir sarı saçlı.
Çift samponozz.

Tüm çift şampuan, kepek şampuanı sa hızında güney esen. İlk önce duş almaya başlamadan önce, bu yüzden şampuan var çalışmak için yeterli zaman. Bu köpük, bitirene kadar bir duş, sonra iyice saçınızı durulayın. Bu hızlı ikinci bir yıkama ve durulama taklit. İkinci yıkamadan sonra biraz kalır ilaç cildi bir sonraki hajmosásig etkileyebilir.

Bitkisel şampuan-bu verimlilik artışı olabilir. Ovmak iyi kafa derisi, sonra giy bir plastik kap. Bir saat bekletin, sonra durulayın şampuan.

Vejin Jel yorum neden kepek saç? Ne yapabilirim?

Vejin Jel

Kafa derisi özellikleri benzer diğer vücut bölgelerinde cilt: eski, ölü deri hücreleri, sürekli başka bir yol vererek, yeni. Eğer cilt soyma, ritim normal değil, geliştirmek için aşırı nekroz hücre, ve, bu nedenle, peeling, hemen hemen görünmez.

Sağlıklı bir kafa derisi, üç hafta gibi yeni ve ayrı duran epitel hücreleri küçük görünür. Eğer kepek, kafa derisi, gelişen inflamatuar süreci hızlandırır derisi üst epidermis kapalı geliyor, böylece göz görünür hale derisi ve tüyleri dibinde kepek denir müstakil szaruréteg.

Ben kepek kafa derisi çok sık kaşıntı neden olur, ayrıca, elbise düşüyor kepek gözünde çok kez rahatsız, hasta. Belirtileri, kepek ve her türlü kuru şampuan durumda sebum üretimini anormal değildir, deri, kafa derisi yağlı, bu yüzden cilt yapışıyor yün. Bu durumda, saç çoğunlukla kuru, kırılgan, çok zor şekil alabilir.
Bir arka plan üzerinde genetik ve diğer faktörler, ister yanlış beslenme, vitamin eksikliği, kafa, soğuk, kimyasal maddeler (örneğin, saç boyası, ağartma maddeleri) zararlı etkileri, az sıvı alımı, stres, zayıflama, genel durum. Yağlı kepek durumunda, artan sebum üretimi nedeniyle dekolmanı epitel hücreleri bir araya gelme ve zor çıkarılması fejbőrről.

Bu tür kepek ana dilidir, kafa derisi sebore olarak bilinen denir. Bu hastalık androjen hormonu kışkırtır artan sebum üretimi neden olur. Bu túltermelődött faggyúból büyüme питироспоровых mantar oval Boyut olarak adlandırılan bir mantar, bir kural olarak, her insan derisi bulunabilir, ama normal şartlar altında, bu durumda bir belirti neden olmaz.

Bizim cilt, saç ve tırnaklar için, bizim sağlık, temiz bir cilt, sağlıklı saçlar ve tırnaklar için önemli bir parçasıdır hediye, ancak hayatımızda bir çok şey yapabiliriz. Ve bunu durdurmak Vejin Jel yorum için bilmiyoruz, ama biz yaşlanma sürecini geciktirebilir cilt. İçin ne yapabilirim cilt sağlığı ve saç için?

Normal şartlarda zararsız elszaporodásakor inflamatuar bir süreç tetiklenir, çünkü kafa derisi hücreleri oranının artırılması, romantizm, elszarusodás karmaşık, daha sonra sebum salgısı artışı gibi zor bir kepek kaldırmak için.

Plaka androjenik etkileri kafa derisi üzerinde bir çocuk, genellikle, ilk ay, kalın, sarı-kahverengi, kabarcık, koszmó gelişebilir, sebore denir, kafa şekli, bebek. Bu durumda, çocuklar genellikle 8-10 ay izledim ve yağlı kepek. Sonra пубертатный dönemi yeniden başlayacak kafa derisi seboreik yirmi yıl neredeyse %60 etkilenir. Erkekler kadınlara göre daha fazladır. Tedavi olmadan, genellikle ellili yılların başından itibaren, belirtileri hafifletmek için.

Kepek tedavisi kepek sonsuza kadar durdurmak olamaz çünkü kepek bir arka plan üzerinde genetik faktörler, sırasıyla. olsa da baskılanması mantar büyüme, biz, ama, sonunda, biz onları yok etmek, çünkü bağırsak florasının, canlı bakteri bu mantar normal sürekli kafa derisi üyeleri. Kuru kepek, ihtiyacınız olacak iki saç en az üç gün, çünkü doğal cilt koruma şampuan zayıflatmak ve 48 saat için orijinal durumuna geri yüklemek için. Bu makale de olabilir ilginç gözlü doktor: ne yapabiliriz kepek?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *